Välkommen till Kartverkstan

Vi mäter - Ni bygger

Välkommen att kontakta oss

Göran Andersson

VD & Mätningsingenjör

070-865 13 12

goran.andersson@kartverkstan.se

David Bejbom

Mätchef & Lantmäteriingenjör

070-565 95 44

david.bejbom@kartverkstan.se

Henric Carlsson

Mätningstekniker & Diplomerad Areamätare

070-666 64 00

henric.carlsson@kartverkstan.se

Olle Bolling

Mätningstekniker

073-960 91 02

olle.bolling@kartverkstan.se

Minos Batsos

Teknisk lantmätare

076-881 30 50

minos.batsos@kartverkstan.se

Joakim Lek

Mätningstekniker

073-329 77 50

joakim.lek@kartverkstan.se

Hans Andersson

Mätningsingenjör

0708-77 06 12

hans.andersson@kartverkstan.se

Åsa Persson

Mätningstekniker

070-871 42 12

asa.persson@kartverkstan.se

Sebastian Svärd

Mätningstekniker

070-206 44 52

sebastian.svard@kartverkstan.se

Martin Bergh

Mätningstekniker

070-090 66 62

martin.bergh@kartverkstan.se

Aneta Walczak

Mätningstekniker

070-945 57 87

aneta.walczak@kartverkstan.se

Kontakta oss

Här kan du enkelt skicka en beställningsförfrågan till oss och få ett snabbt svar.

Namn

E-post

Telefonnummer

Meddelande